Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,087 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

156,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056408
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 156,560 €
  • Cena po m2 : 2087.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/0

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rostrane spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U blizini je Osnovna škola, vrtići,  brojni marketi, gradski prevoz. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

151,710 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,662 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Podbara

164,280 €

Podbara-direktna prodaja-Trosoban stan 58 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,832 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

160,000 €

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu ID#10010…

  • Soba: 2.5
  • 3,265 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Podbara

156,000 €

NA PRODAJU - Dvoiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,737 €/m2
  • 57 m2