Novi Sad - Socijalno

Novi Sad, Socijalno, stan u suterenu, dvoiposoban po strukturi , bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. b

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,567 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

72,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056421
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 72,100 €
  • Cena po m2 : 1567.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: -1/3

Novi Sad, Socijalno, stan u suterenu, dvoiposoban po strukturi , bez većih ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

66,950 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Zrenjanin Zrenjanin

68,000 €

Zrenjanin-Extra lux sređen stan…

  • Soba: 3.0
  • 1,015 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Adice

81,600 €

NOVI SAD.ADICE.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,813 €/m2
  • 45 m2

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2