Novi Sad - Detelinara

Komforan troiposoban stan na novoj detelinari,1.sprat,extra raspored,dvostrano orijentisan,veliko dvoriste sa dosta p

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,358 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056436
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2357.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

Komforan troiposoban stan na novoj detelinari,1.sprat,extra raspored,dvostrano orijentisan,veliko dvoriste sa dosta parking mesta,pomoćna prostorija(supa) ide uz stan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

203,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.PETOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 1,471 €/m2
  • 138 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

199,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 3.0
  • 2,269 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Liman 1

189,500 €

Odličan dvosoban stan na Limanu 1 ID#9950…

  • Soba: 2.0
  • 3,445 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

204,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 72 m2