Novi Sad - Salajka

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skrive

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,215 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

177,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056556
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 177,200 €
  • Cena po m2 : 2215.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

Salajka( Širi centar) NOV odmah useljiv 4,0 stan. Stan nadomak centra i svih bitnih gradskih sadrzaja, a ipak skriven od buke ...u mirnom kraju iz pesama Đorđa Balaševića. kontakt 063/8288377 Milan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

185,400 €

Novi Sad - Centar Na prodaju komforan, trosoban, porodičan stan od 76m2. Stan se nalazi u Kosovskoj ulici, na svega 2 minuta hoda od centra grada. Po…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prodaje se trosoban duplex stan na Grbavici. Dvorišno je orjentisan i nalazi se na petom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. U donjoj etaži …

  • Soba: 3.0
  • 2,289 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,985 €/m2
  • 59 m2