Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,631 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

194,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056595
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 194,700 €
  • Cena po m2 : 2631.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva toaleta, podrum sa prozorom sa ulične strane.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savršeno opremljen trosoban stan na Novoj Detelinari. Nalazi se na odličnoj lokaciji, gde su u blizini svi sadržaji za život. Stan je veoma komfor…

  • Soba: 2.5
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Liman 1

200,000 €

Predstavljamo vam trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 1. Stan površine 77m² nalazi se na 12. spratu zgrade sa dv…

  • Soba: 3.0
  • 2,597 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Porodičan stan na Telepu – svetao, funkcionalan i idealan za miran život…

  • Soba: 2.5
  • 3,090 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

Prodaje se prostran i lepo sređen porodični dupleks od 88m² na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici, svega nekoliko minuta hoda od Srpskog narodnog po…

  • Soba: 3.5
  • 2,153 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Kej

201,880 €

Na prodaju – luksuzno opremljen stan 46 m² kod keja, idealna lokacija na 1. spratu Prodaje se izuzetno lep, moderan i luksuzno opremljen stan povr…

  • Soba: 1.5
  • 4,389 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2