Novi Sad - Centar

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pe?

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

321,360 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056616
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 321,360 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pešačke zone, Keja. Sastoji se iz dnevnog boravka, kuhinje, manjeg kupatila, dve ostave, terase i spavaćeg bloka u kom su tri prostrane spavaće sobe, predsoblje, kupatilo.  Moderno je namešten, ugrađeni plakari, opremljena kuhinja, izrazito svetao, te ne zahteva dodatna ulaganja.

Nekretnina vredna pažnje i svaka preporuka kupcu koji želi udobno stanovanje u centru grada. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad, Centar-Spens Stan u vili, Kompletno renoviran u održavanoj zgradi sa 4 stana. Sigurnosna vrata, alu stolarija, spušteni plafoni, halogena …

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Novo Naselje

329,600 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i park…

  • Soba: 3.5
  • 3,789 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Grbavica

327,550 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 4.0
  • 3,150 €/m2
  • 104 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

323,585 €

Petrovaradin - Lux stan sa garažom u ceni!…

  • Soba: 4.0
  • 2,889 €/m2
  • 112 m2