Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara, Odličan petosoban, kompletno renoviran i sređen stan, korisne površine 124m2, uknjiženo 1

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 1,713 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

173,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1056802
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 173,000 €
  • Cena po m2 : 1712.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 6/7

Novi Sad, Nova Detelinara, Odličan petosoban, kompletno renoviran i sređen stan, korisne površine 124m2, uknjiženo 101m2,. Stan u donjoj etaži ima dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, zastakljenu terasu. Gore 4 lepe spavaće sobe i kupatilo, znači idealan za višečlanu porodicu. U cenu stanu ulazi kuhinja i ugradni plakari u sobama. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

181,795 €

Prodaja komfornog dvosobnog stana sa prelepom terasom od 36m2 ID#11928…

  • Soba: 2.0
  • 2,597 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Pov…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Kej

168,900 €

NOVI SAD.KEJ.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,912 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

177,440 €

TELEP - Odličan trosoban stan u izgradnji 68m2, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,609 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

169,500 €

Trosoban stan na prodaju – Novosadski sajam, odlična lokacija…

  • Soba: 3.0
  • 2,457 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

175,100 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNOG MESTA    (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,824 €/m2
  • 62 m2