Novi Sad - Liman 4

Stan na Limanu 4, top lokacija, četvorosoban, uknjiženo 114 m² + velika terasa od 44 m² koja ide gratis uz stan i

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,482 €/m2
  • Površina: 114 m2
PRODAJA

283,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057038
  • Površina : 114 m2
  • Cena : 283,000 €
  • Cena po m2 : 2482.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 6/6

Stan na Limanu 4, top lokacija, četvorosoban, uknjiženo 114 m² + velika terasa od 44 m² koja ide gratis uz stan i pripada samo njemu. Stan je na 6. spratu uvučene zgrade koja je sklonjena od ulične buke. Stan je svetao, trostrano orijentisan, ima veliku dnevnu sobu, dve spavaće, još jednu manju spavaću i malu radnu sobu (adaptirana lođa), dva toaleta, kuhinju, lođu koja se koristi kao ostava i predvorje između stana i terase. Moguć dogovor u vezi otkupa stana sa stvarima i antikvitetima koji se lepo uklapaju u prostor. Idealno za poslovne ljude i/ili veću porodicu. Terasa je ušuškana, pola je kvalitetno natkrovljena. Drveće je nekoliko metara prešlo visinu terase, tako da je zaštičena zelenilom od pogleda sa svih strana. Na terasi su izvučeni voda i struja, a ima i odvod za vodu. Jako lepa pozicija stana, odlična infrastruktura u okolini, ispred je veliki parking. Lift je do petog sprata, stan na šestom, ali nije nadogradnja. Ima mogućnosti za adaptaciju prostora po potrebi. Na spratu su samo dva stana .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

288,400 €

NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, TROSOBAN 101M2 sa nameštajem …

  • Soba: 3.5
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Telep

290,000 €

Prodaje se petosoban duplex stan – 5. sprat, lift | 104 m² | Jugoistočna orijentacija Na prodaju je izuzetno funkcionalan i komforan petosoban du…

  • Soba: 5.0
  • 2,788 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

281,808 €

NOVOGRADNJA-ČETVOROSOBAN 114m2 SA KROVNOM TERASOM OD 70m2 ID#8878…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Rotkvarija

278,100 €

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320…

  • Soba: 4.0
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2