Novi Sad - Centar

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnev

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,141 €/m2
  • Površina: 128 m2
PRODAJA

274,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057075
  • Površina : 128 m2
  • Cena : 274,000 €
  • Cena po m2 : 2140.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/0

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnevni boravak, trpezarija,kuhinja, terasa i kupatilo Gore jedna soba 28m2m, kupatilo, mala terasa, druga soba 12m2 podrumska prostorija, mogućnost parkiranja u dvorištu.

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

274,000 €

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnev…

  • Soba: 4.0
  • 2,141 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Detelinara

280,000 €

Izdavanje nameštenog četvorosobnog stana na Novoj Detelinari ID#11614…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Cara Dušana

280,000 €

+ PDV062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.…

  • Soba: 4.0
  • 3,333 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Telep

265,250 €

Na Telepu, u jednom od najpoželjnijih delova Novog Sada, prodaje se potpuno nov, moderan četvorosoban stan koji odiše komforom i kvalitetom stan se…

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2