Novi Sad - Bulevar Evrope

Novi Sad, Novi Bulevar Petosoban duplex stan je na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čin

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 136 m2
PRODAJA

350,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057217
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 350,200 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 2/3

Novi Sad, Novi Bulevar Petosoban duplex stan je na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno sa kuhinjom i trpezarijom, donji nivo takodje poseduje odvojenu spavaću sobu sa američkim plakarom sa prirodnom svetloscu i kupatilom. Na gornjem nivou su 3 spavaće sobe i kupatilo. Stan ima na košišćenje preko 20m2 dodatnog prostora u vidu krovnih terasa, ukupna korisna površina prelazi 160m2! Vilu na izuzetnom gradskom lokalitetu, mirno okruženje. U neposrednoj je blizini Bulevara Evrope, Bulevara Patrijarha Pavla, vrtića, osnovne škole, dečijih igraonica, trgovinskih lanaca, sa odličnom povezanošću sa ostalim delovima grada i fakultetima.Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Mogućnost kupovine garaže ili parking mesta..(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

344,900 €

Luks salonski stan - Petrovaradin, Gradić…

  • Soba: 4.0
  • 3,254 €/m2
  • 106 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

356,500 €

Sremska Kamenica/Mišeluk, urbana vila…

  • Soba: 5.0
  • 2,493 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Grbavica

355,000 €

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban…

  • Soba: 4.0
  • 3,698 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

350,000 €

Stari Grad- Prodaja stana ID#8674…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

357,000 €

Novi Sad-Stari grad-extra salonac 065/3858-888…

  • Soba: 3.5
  • 3,570 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Telep

350,200 €

Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj…

  • Soba: 6.0
  • 2,575 €/m2
  • 136 m2