Novi Sad - Centar

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan z

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,650 €/m2
  • Površina: 90 m2
PRODAJA

238,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057245
  • Površina : 90 m2
  • Cena : 238,500 €
  • Cena po m2 : 2650.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

Novi  Sad ,Podbara, komforan četvorosoban stan,kuhinja fizički odvojena , lepe prostorije a sam prostor idealan za porodični život (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

240,000 €

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan.…

  • Soba: 3.0
  • 2,330 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Socijalno

242,050 €

Prodaje se pravi porodičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve Vam je na dohvat ruke. Dve osnovne škole, dva vrtića i dom zdravlja su na …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Podbara

240,900 €

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883…

  • Soba: 3.0
  • 3,300 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2