Novi Sad - Telep

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,591 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

106,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057348
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 106,250 €
  • Cena po m2 : 2591.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/4

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju termoblokom najviše klase, širine 25cm(u najvećoj većini se koristi 20cm blok) . Savremena izolacija kamenom vunom, vrhunska spoljna stolarija zadovoljava najviše energetske standarde i trajno niske troškove grejanja. Uz kvalitetne sisteme grejanja sa kalorimerima i utroškom za svaki stan ne samo da predstavlja visoki standard i energetske sertifikate koje će u bliskoj budućnosti određivati i vrednost nekretnine, već i trajnu buduću uštedu vlasnicima stanova. Visoki standardi opremanja stanova i enterijera zgrade su ispraćeni i visokim dizajnom koji ostavlja bez daha i stvaraj osećaj ponosa na mesto i zgradu u kojoj se živi.

Lokacija je izuzetno perspektivna, prvi deo Telepa gledajući od Limana uz šetalište uz dunav do Ribarca i budućeg Novog Sada na vodi, u budućnosti povezano sa marini i ostatkom keja duz Limana i centra novog sada, a koje će u kratkom vremenskom roku doneti porast vrednosti nekretnina koji se već dešava. Investiciono ulaganje tipa "nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari" po pravilu donosi najviše gledajući kroz pre svega kvalitet života, ali i kroz uvećanje vrednosti kvalitetom i dizajnom objekta, kao i značajno većim i bržim povratom investicije kroz rentiranje visoko luksuznih nekretnina.

Dostupni su razni tipovi stanova vrlo funkcionalnih rasporeda.

Sto se tiče cenovnih uslova kupovine preko agencije obezbedili smo u dogovoru sa investitorima da kupac ne plaća proviziju te da je ona ista kao i pri direktnoj kupovini.

Još jednu stvar ističemo kao jedinstvenu na tržištu Novog Sad je i da ukoliko Vam nedostaje deo sredstava stan mozete kupiti i useliti sa 70%cene, a da preostali deo platite u roku od godinu dana nakon useljenja.

Dostupni su razni tipovi stanova vrlo funkcionalnih rasporeda,pa da izdvojimo dostupne kvadrature: 

jednosobni/garsonjere : 

26,16 

27,52

28,82

28,35

Jednoiposobni/dvosobni 

37,06

37,94

44,32

45,90

44,78

40,37

41,02

44,32

42,04

43,50

41,98

43,92

43,50

Trosobni

62m2

Kontakt 

telefon 0638288377 Milan

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

105,100 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Socijalno

107,000 €

Prodaje se komforna garsonjera na odličnoj lokaciji. U blizini su dom zdravlja, Sup, dve osnovne škole, dva vrtića. Garsonjera se sastoji od hodnik…

  • Soba: 0.5
  • 3,344 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

97,100 €

NOVI SAD. CENTAR.GARSONJERA. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,735 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Avijacija

109,800 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,745 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Novi Sad-Novo Naselje uulici Mileve MaricProdaje se jednoiposoban stan na trecem spratu zgrade bez lifta,gde s…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

96,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 33 m2