Novi Sad - Liman 3

Liman - Retko u ponudi! Noviji ekskluzivan stan od 151m2 na top lokaciji. Stan je izvanrednog porodičnog rasp

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,245 €/m2
  • Površina: 151 m2
PRODAJA

490,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057373
  • Površina : 151 m2
  • Cena : 490,000 €
  • Cena po m2 : 3245.03 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/6

Liman - Retko u ponudi!

Noviji ekskluzivan stan od 151m2 na top lokaciji. Stan je izvanrednog porodičnog rasporeda sa predivnom velikom terasom. Pravljen za uzivanje velike porodice. O lokaciji je suvišno govoriti ,od Dunava, Štranda, Limanskog Parka , Fakulteta, Promenade i osnovne sklole sve na 5 minuta.Stan se moze kupiti i opremljen novim namestajem.

Kontakt  Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

499,000 €

Centar-Luks Namešten Četvorosoban stan 113 m2 sa Garažnim Mestom na Top lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 4,416 €/m2
  • 113 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

484,100 €

Luksuzan stan sa doživljajem kuće na Alibegovcu. površine 205m2. Okružen zelenilom i dečijim igralištem. Od Novog Sada udaljen na samo 5 minuta…

  • Soba: 6.0
  • 2,361 €/m2
  • 205 m2

Novi Sad Telep

482,040 €

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,398 €/m2
  • 201 m2

Novi Sad Telep

494,500 €

Novi Sad - Severni Telep Na prodaju je izuzetno kvalitetan četvorosoban stan na Severnom Telepu, smešten u prizemlju luksuzne vile sa svega tri sta…

  • Soba: 4.0
  • 3,690 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Centar

488,735 €

Nov trosoban stan 73m2 u Centru - Centar NS …

  • Soba: 3.0
  • 6,695 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Grbavica

495,000 €

PETOSOBAN STAN SA DVE GARAŽE-GRBAVICA…

  • Soba: 5.0
  • 2,500 €/m2
  • 198 m2