Bačka Palanka - Bačka Palanka

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnos

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,165 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

68,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057489
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 68,750 €
  • Cena po m2 : 1165.25 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

Bačka Palanka-centar-novogradnja-odličan stan u strogom centru,kompletno namešten sa pripadajućim stvarima.Mogućnost kupovine na kredit,uknjiženo 1/1 . Za informacije pozvati 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

75,960 €

Telep, fenomenalna garsonjera-izuzetna ponuda…

  • Soba: 0.5
  • 3,038 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Adice

65,400 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,768 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

Bačka Palanka Čelarevo

60,770 €

  • Soba: 2.0
  • 1,147 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Institut

64,000 €

Sremska Kamenica, Centar. PRODAJU SE RENOVIRANI STANOVI NA 2 minuta OD EDUCONS FAKULTETA - najlepša ulica u Sremskoj Kamenici, ulica Slobodana Bajić…

  • Soba: 1.0
  • 2,207 €/m2
  • 29 m2