Novi Sad - Adamovićevo naselje

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidenc

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,265 €/m2
  • Površina: 112 m2
PRODAJA

365,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057574
  • Površina : 112 m2
  • Cena : 365,650 €
  • Cena po m2 : 3264.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/8

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidencijalni deo Novog Sada u okolini Cara Dušana. Stan odličnog rasporeda sa posebno i namenski rađenom dodatnom opremom i posebno rađenim podnim sistemom grejanja (u ostatku zgrade nije taj tip grejanja), na gradskoj toplani ali prema potrošnji sa kalorimetrima,spuštenim plafonima dodatno rađenim portalima ka terasi,elektropodizači roletni ,viša klasa keramike i opreme u kupatilima itd. Kuhinja u vrhunskom kvalitetu je u ceni stana. Mogućnost kupovine garaznih mesta u garaži ispod objekta. Trenutno jedna od najkvalitetnijih nekretnina na tržištu.

Kontakt

0638288377 Milan

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

372,950 €

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili. Svaki detalj ovog stana je pažljivo dizajniran i izgrađen najkvalitetnijim materijalima n…

  • Soba: 5.0
  • 2,626 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan 112 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,237 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

370,800 €

PRODAJA PETOSOBNOG STANA - NOVOGRADNJA ID#7361…

  • Soba: 5.0
  • 2,611 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Sajmište

357,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 4.0
  • 3,500 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Podbara

370,500 €

• Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 109 m2