Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,005 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

74,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057587
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 74,200 €
  • Cena po m2 : 2005.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/5

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,specifična nekretnina  sa dosta potencijala koji treba prepoznati.Potrebna minimalna ulaganja ,uknjiženo i može kredit .(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

84,000 €

Odličan namešten jednosoban stan - atraktivna lokacija! ID#11832…

  • Soba: 1.0
  • 3,360 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

70,000 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,800 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

76,220 €

Novi sad, Adice - prodaje se jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,060 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,865 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,621 €/m2
  • 32 m2