Novi Sad - Salajka

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,253 €/m2
  • Površina: 111 m2
PRODAJA

139,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057604
  • Površina : 111 m2
  • Cena : 139,100 €
  • Cena po m2 : 1253.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna američka plakara.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

133,400 €

Predstavljamo vam prelepi dupleks stan od 54 kvadratna metra, idealan za porodice, parove, studente ili samce. Nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

139,050 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

129,400 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,405 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

139,880 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan 65 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,152 €/m2
  • 65 m2