Novi Sad - Bulevar

Novi Sad  Novosadskog Sajma, Trosoban stan, na odličnoj lokaciji, lepo pozicioniran sa pogledom na Frušku goru. S

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,321 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057610
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2321.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 9/10

Novi Sad  Novosadskog Sajma, Trosoban stan, na odličnoj lokaciji, lepo pozicioniran sa pogledom na Frušku goru. Stan ima odvojenu kuhinju sa trpezarijom, prostran dnevni boravak sa izlazom na terasu,  dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Dva lifta, biciklana, ostava. Uknjižen i potrebno je renoviranje.   (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

164,800 €

Kompletno renoviran, potpuno namešten dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 4,020 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

174,070 €

DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

163,770 €

Bulevar-Uknjižen Lep Dvosoban stan 53 m2 na četvrtom spratu preko puta Futoške Pijace-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Lipov gaj

159,650 €

Stan 72m2-LIPOV GAJ…

  • Soba: 3.0
  • 2,217 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Salajka

159,650 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN 58m2- SALAJKA ID#9562…

  • Soba: 3.0
  • 2,753 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

171,000 €

Stan odličnog rasporeda sa parking mestom – Grbavica…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 54 m2