Novi Sad - Socijalno

Novi Sad, Socijalno Odličan, troiposoban dupleks u neposrednoj blizini centra. Donja etaža: svetao dnevni boravak sa k

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057700
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Socijalno
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad, Socijalno Odličan, troiposoban dupleks u neposrednoj blizini centra. Donja etaža: svetao dnevni boravak sa kuhinjom, izlazom na terasu, toalet, a gore tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, ostava, kupatilo. Kvalitetan investitor, lokacija super. Prilika da višečlana porodica obezbedi svoj dom i da svaki član ima svoju prilčno prostranu spavaću sobu. Mogućnost kupovine garaže u suterenu zgrade...(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

203,100 €

NOVI SAD, BULEVAR EVROPE …

  • Soba: 2.5
  • 3,502 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2