Novi Sad - Liman 2

Novi Sad, Liman 2. Komforan dvosoban uknjižen stan od  59 m2. Stan je polurenoviran, i prodaje se kompletno opreml

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,777 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

211,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057800
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 211,500 €
  • Cena po m2 : 3776.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/9

Novi Sad, Liman 2. Komforan dvosoban uknjižen stan od  59 m2. Stan je polurenoviran, i prodaje se kompletno opremljen, a može i bez nameštaja po želji kupca. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orijentisan, sa pogledom na most i park. Stan je funkcionalnog rasporeda i ima veoma prostrane sobe, velike prozore i puno svetla, što se ne može naći u novijoj gradnji. Lokacija idealna, u blizini kupalište Štrand, TC Promenada, Limanski park, fakulteti, na 15 minuta hoda i centar grada. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

221,450 €

Novi Sad, Centar - Dvosoban, kompletno namešten stan - strogi centar …

  • Soba: 1.5
  • 3,257 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Socijalno

211,150 €

Prodajemo izuzetno atraktivan i prostran dvoiposoban stan u luksuznom naselju Kraljev Park, u neposrednoj blizini železničke stanice u Novom Sadu. S…

  • Soba: 2.5
  • 3,406 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

214,780 €

Petrovaradin - Troiposoban stan 80 m2 u izgradnji …

  • Soba: 3.5
  • 2,685 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

211,150 €

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974…

  • Soba: 4.0
  • 2,372 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2