Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad-Novo Naselje uulici Mileve MaricProdaje se jednoiposoban stan na trecem spratu zgrade bez lifta,gde s

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,351 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057840
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 2351.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/4

Novi Sad-Novo Naselje uulici Mileve Maric

Prodaje se jednoiposoban stan na trecem spratu zgrade bez lifta,gde su u procesu pregovori za uvodjenje lifta(veci deo je uradjen i predpostavka je da ce ostali deo biti iz sredtava stambene zajednice)Stan ima odvojenu sobu,kuhinju,kupatilo i prostor namenjen trpezariji koji se moze prilagoditi i drugoj funkciji.Iz tog trpezarijskog dela ali i dela kuhinje se izlazi na dugacku terasu...Stan ne zahteva specijalna ulaganja i preporuka je,kako za zivot tako iza izdavanje

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,000 €

Sremska Kamenica - Komforan dvosoban stan sa terasom i prelepim pogledom na Dunav + KREDIT ZA MLADE …

  • Soba: 2.0
  • 2,056 €/m2
  • 54 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

99,500 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - Jednoiposban stan - povrat pdv-a …

  • Soba: 2.0
  • 2,163 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

111,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,097 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2