Novi Sad - Telep

Novi Sad,Telep,.Novi sad, Telep, penthouse u novoizgrađenoj zgradi sa velikom terasom. Stan se sastoji od 2 velika d

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,743 €/m2
  • Površina: 208 m2
PRODAJA

362,560 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057842
  • Površina : 208 m2
  • Cena : 362,560 €
  • Cena po m2 : 1743.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/5

Novi Sad,Telep,.Novi sad, Telep, penthouse u novoizgrađenoj zgradi sa velikom terasom. Stan se sastoji od 2 velika dnevna boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 5 soba, od kojih je jedna master spavaća soba sa sopstvenim kupatilom, a pored tog kupatila u stanu ih ima još 4. Postoji mogućnost kupovine više garažnih mesta. Povrat PDV-a za kupce prve nekretnine.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

365,650 €

Vrhunski luksuzan Penthouse 4,0 stan u modernom novom komleksu na tzv. Limanu 5 .Neposredna blizina Limana i rezidenc…

  • Soba: 4.0
  • 3,265 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Centar

372,470 €

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN - CENTAR ID#9247…

  • Soba: 4.0
  • 3,130 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

365,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. KOMPLETNO NAMEŠTEN. IKEA NAMEŠTAJ, 4 KLIME, KOŽNA GARNITURA. UKNJIŽENO 119M2. TRI…

  • Soba: 4.0
  • 2,704 €/m2
  • 135 m2

Novi Sad Grbavica

355,000 €

Grbavica -Danila KIša -Extra duplex 96 m2-Četvorosoban…

  • Soba: 4.0
  • 3,698 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Telep

362,560 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan 112 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 3,237 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Grbavica

361,720 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,412 €/m2
  • 106 m2