Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odv

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,558 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

168,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057868
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 168,800 €
  • Cena po m2 : 2557.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/6

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odvojena kuhinja sa prirodnom svetlosti i ventilacijom. Blizina Limanskog parka, Dunava i štanda, Fakulteta i osnovne skole su samo neke prednosti ove najtraženije lokacije u gradu.

Kontakt
Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Adice

171,240 €

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je za…

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Železnička stanica

164,800 €

Otkrijte fenomanalnu nekretninu za vašu porodicu! Stan smješten u blizini Bulevara Oslobođenja i Železničke stanice nudi savršenu kombinaciju ud…

  • Soba: 3.0
  • 2,388 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

174,500 €

NOVI SAD. BULEVAR. TROSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,727 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2