Novi Sad - Adice

Zgrada je smeštena u mirnoj ulici Pavla Bakića, na samoj granici Telepa i Adica. Idealno je l

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,633 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

71,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057927
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 71,100 €
  • Cena po m2 : 2633.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Zgrada je smeštena u mirnoj ulici Pavla Bakića, na samoj granici Telepa i Adica. 

Idealno je locirana, na pet minuta hoda od osnovne škole "Jožef Atila" i 10 min hoda od Bulevara Patrijarha Pavla (Piccante restoran).

Linijama 12 i 6 gradskog prevoza odlično je povezana sa ostatkom grada.

Ovaj stan od 27m2 nalazi se u prizemlju (ulaz iz zgrade), odlične je stukture, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjim koja vrlo lako može da se pregradi i napravi još jedna soba, i kupatila. Dvostrano je orijentisan i okupan svetlošću.

Grejanje je na struju, a prostor se može dodatno zagrejati ili rashladiti uz pomoć klima uređaja (poseduje ugrađene instalacije za grejanje na gas).

Stan se prodaje kompletno namešten (star 3 godine) sa parking mestom u zajedničkom dvorištu.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Povoljna prodaja jednosobnog stana u mirnom delu Adica…

  • Soba: 1.0
  • 2,363 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

79,470 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,564 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2