Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep, Trosoban stan od 75m2 je speman da bude dom novim stanarima. Prostran, topao, uređen,ima dnevni borava

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,896 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

142,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057929
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 142,200 €
  • Cena po m2 : 1896.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Novi Sad, Telep, Trosoban stan od 75m2 je speman da bude dom novim stanarima. Prostran, topao, uređen,ima dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, ostavu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, terasu. Ulica mirna, na domak Bulevara Evrope i Patrijarha Pavla. Stan se prodaje delimično namešten.   (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,380 €

Petrovaradin-Veliki Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,153 €/m2
  • 68 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

149,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja ID#9884…

  • Soba: 2.5
  • 2,614 €/m2
  • 57 m2