Novi Sad - Satelit

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,747 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057940
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2746.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/4

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruzena zelenilom,besplatan parking,Uz stan ide podrum i biciklana,U blizini vrtica,škole,marketa,pošte,sve autobuske linije   (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban

88,100 €

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban stan 45 m2 sa mogućnošću kupovine Parking Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,958 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

* Vrdnik - Novogradnja *

87,100 €

* Vrdnik - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 1,853 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

73,150 €

Novi Sad, Severni Telep. JEDNOIPOSOBAN SA DVORIŠTEM - NOVO, POVOLJNO NA TOP LOKACIJI!!! U izgradnji - rok do kraja 2026.godine. Jednoiposoban stan p…

  • Soba: 1.5
  • 2,438 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Železnička stanica

84,500 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan od 28m² na 5. spratu (zgrada bez lifta), u mirnom delu Rotkvarije, u blizini železničke stanice. Stan je…

  • Soba: 1.0
  • 3,018 €/m2
  • 28 m2