Novi Sad - Detelinara

Na prodaju nov, useljiv i uknjižen stan na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše  od renomirane gradjevins

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,649 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

111,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057964
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 111,250 €
  • Cena po m2 : 2648.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/0

Na prodaju nov, useljiv i uknjižen stan na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše  od renomirane gradjevinske firme! Stan površine 41,94m2. + gratis terasa 5,85m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

115,000 €

Novi Sad, Adice. NAMEŠTEN DUPLEX U NOVOJ ZGRADI SA PARKING MESTOM. Stan je površine 65m2, donja etaža je 41m2, a gornja 24m2. Stan je dvosoban, na …

  • Soba: 2.0
  • 1,769 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Podbara

114,650 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,099 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

118,935 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 2.0
  • 2,703 €/m2
  • 44 m2