Novi Sad - Centar

Centar,  nameštena garsonjera, 24m2, klima, terasa, II sprat, dvorišno orijentisan, uredan, CG(Bomil nekretnin

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,292 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

79,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057972
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 79,000 €
  • Cena po m2 : 3291.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/4

Centar,  nameštena garsonjera, 24m2, klima, terasa, II sprat, dvorišno orijentisan, uredan, CG(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,930 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,598 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,295 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Centar

82,400 €

HITNA PRODAJA – POSLOVNI PROSTOR U CENTRU, ŽELEZNIČKA ULICA…

  • Soba: 0.5
  • 2,841 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

79,800 €

Garsonjera na Bulevaru oslobođenja…

  • Soba: 0.5
  • 3,192 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2