Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje na najlepšoj lokaciji kod Crkve u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle prodaje se odličan komfor

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,398 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

146,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057991
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 146,300 €
  • Cena po m2 : 2398.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

Novi Sad, Novo Naselje na najlepšoj lokaciji kod Crkve u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle prodaje se odličan komforan dvosoban stan. Stan ima 61m2, uknjižen je, svetao i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja . Po potrebi mogao bi se preurediti u 2,5 stan . (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Sajmište

139,050 €

NOVI SAD.SAJAM.DVOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

146,255 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,401 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Porodičan četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta sa garažom i dvorištem 95m2- iza stadiona Vujadin Boškov…

  • Soba: 4.0
  • 1,626 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Prodaje se luksuzno opremljen dvosoban stan 47 m² – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 47 m2