Novi Sad - Centar

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,640 €/m2
  • Površina: 20 m2
PRODAJA

52,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058050
  • Površina : 20 m2
  • Cena : 52,800 €
  • Cena po m2 : 2640.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/0

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju lokal  koji uz minimalna ulaganja može da funkcioniše kao stan.Lokal je izdavan kao prostor za tihu delatnost(agencija,knjigovodstvo,mini ordinacija) i odmah je useljiv. Za informacije pozvati 064 1126239 Miodrag (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

49,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 28 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Sajmište

59,950 €

Top garsonjera na odličnoj lokaciji: odmah kod Sajma…

  • Soba: 0.5
  • 3,747 €/m2
  • 16 m2

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

55,000 €

Dvosoban stan na Alibegovcu …

  • Soba: 2.0
  • 1,410 €/m2
  • 39 m2