Novi Sad - Centar

Novi Sad, JODNA BANJA, retko u ponudi, SALONSKI STAN od 117m2. Stan ima dva ulaza iz same zgrade i dodatno i ulaz pre

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,179 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

255,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058114
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 255,000 €
  • Cena po m2 : 2179.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/3

Novi Sad, JODNA BANJA, retko u ponudi, SALONSKI STAN od 117m2. Stan ima dva ulaza iz same zgrade i dodatno i ulaz preko terase, sto mu daje mogućnost adaptacije i primene nameni po sopstvenim potrebama . Pozicijom i rasporedom prozora na uglu dve ulice odličan je za LUKSUAN POSLOVNI PROSTOR / ordinaciju , kancelariju i slicno . Uz stan u ceni ide i garaza, a moguce je zakupiti na godisnjem nivou i dva parking mesta na ulici .

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

250,600 €

Podbara-direktna prodaja-Veliki Trosoban stan 94 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,666 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

262,970 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 97m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,711 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Podbara

247,230 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 92 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,687 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

254,000 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,674 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Centar

255,400 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 80 m2