Novi Sad - Telep

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,512 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

145,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058125
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 145,700 €
  • Cena po m2 : 2512.07 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

150,900 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled na grad i prirodu! …

  • Soba: 3.0
  • 2,434 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Moderan i luksuzno opremljen stan na Bulevaru Evrope…

  • Soba: 1.5
  • 3,433 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

155,590 €

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199…

  • Soba: 3.0
  • 2,829 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Grbavica

150,000 €

Na prodaju dvosoban stan površine 53 m², smešten u mirnom delu Grbavice, idealan za porodični život. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgr…

  • Soba: 2.0
  • 2,830 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2