Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelep četvorosoban stan, u modernoj lux urbanoj vili, izmešten iz gradske buke, a na par

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,508 €/m2
  • Površina: 123 m2
PRODAJA

308,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058154
  • Površina : 123 m2
  • Cena : 308,450 €
  • Cena po m2 : 2507.72 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelep četvorosoban stan, u modernoj lux urbanoj vili, izmešten iz gradske buke, a na par minuta vožnje do grada, fakulteta, Merkatora. Oprema vrhunskog kvaliteta, grejanje podno, na toplotne pumpe, senzori, centralno hlađenje, parking mesto gratis u garaži + gratis jedna terasa od 25m2. Nekretnina za udobno stanovanje u miranom i prelepom okruženju. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

317,250 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Grbavica

317,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,382 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

308,450 €

Novi Sad, Sremska Kamenica, Prelep četvorosoban stan, u modernoj lux urbanoj vili, izmešten iz gradske buke, a na par …

  • Soba: 4.0
  • 2,508 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

• Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2