Novi Sad - Telep

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce pr

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,368 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

225,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058259
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 225,000 €
  • Cena po m2 : 2368.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Novi sad, Telep, novogradnja. Useljenje do kraja decembra 2025. Cena je sa PDV -om, mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

230,000 €

Četvorosoban stan, 84 m², Novo Naselje, Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,738 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Veternk

219,400 €

Veternik - retko u ponudi  -stan ba prvom spratu dužinom cele etaže od 142m2 sedmosoban-idealno deljiv na dve cel…

  • Soba: 7.0
  • 1,545 €/m2
  • 142 m2

Novi Sad Telep

230,269 €

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 4.0
  • 2,524 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Grbavica

216,900 €

Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC,…

  • Soba: 3.0
  • 3,286 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Banatić

219,420 €

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736…

  • Soba: 4.0
  • 2,411 €/m2
  • 91 m2