Novi Sad - Adice

Novi Sad,Novo Naselje.prodaja stana u zgradi staroj godinu dana.Stan se nalazi blizu Lidla i na stotinak metara  je

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,489 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

149,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058293
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 149,350 €
  • Cena po m2 : 2489.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad,Novo Naselje.prodaja stana u zgradi staroj godinu dana.Stan se nalazi blizu Lidla i na stotinak metara  je udaljen od glavne ulice,tako da je ususkan u tihom okruzenju.Po strukturi je dvoiposoban i odlicnog rasporeda.U sve prostorije se ulazi iz hodnika.Stan ima dve spavace sobe,prostrane i svetle,kupatilo i odvojen wc.Dnevna soba je prostrana,sa delom za kuhinju,mestom za trpezariju.Iz dnevne sobe se izlazi na terasu.U cenu ulazi kuhinja i ugradni plakar duz celog hodnika.Postoji mogucnost kupovine kompletnog namestaja koji je zaista kvalitetan i nov.Mesta za parkiranje ima.Izuzetno dobra nekretnina,sa realnom cenom.,(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

143,960 €

IDEALAN PORODIČNI STAN U IZGRADNJI – Mišeluk – Pogled …

  • Soba: 3.0
  • 2,482 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

150,380 €

Novi Sad, Petrovaradin - Trosoban stan 79m2 …

  • Soba: 2.5
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2