Novi Sad - Grbavica

Novi Sad,Grbavica, komforan četvorosoban porodični stan,novije gradnje.  Stan je u jednoj etaži , kuhinja&nbs

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,587 €/m2
  • Površina: 115 m2
PRODAJA

297,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058512
  • Površina : 115 m2
  • Cena : 297,500 €
  • Cena po m2 : 2586.96 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/3

Novi Sad,Grbavica, komforan četvorosoban porodični stan,novije gradnje.  Stan je u jednoj etaži , kuhinja  je  odvojena u potpunosti  sa ostavom, svetla, dve terase,dva mokra čvora.

Stan je uknjižen.

Jedna od nekrenina koje se retko viđaju u ponudi.

Nekretnina se prodaje sa većim delom stvari koje su novije i rađene po meri.

U blizini doma zdravlja,osnovne škole,pijace,autobuskih stanica , apsolutno sve nadohvat ruke.Stan poseduje svoje parking mesto u dvorištu zgrade.

Info telefon 064 1126239 Miodrag(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

295,700 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Cara Dušana

288,400 €

Novi Sad, Cara Dušana. LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drug…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300,800 €

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,369 €/m2
  • 127 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2