Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman. Odličan komforan 4.0 stan od 104m2 na limanu 3 kod limanske pijace. Lep raspored sa velikim dnevnim

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,476 €/m2
  • Površina: 105 m2
PRODAJA

260,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058533
  • Površina : 105 m2
  • Cena : 260,000 €
  • Cena po m2 : 2476.19 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 7/7

Novi Sad, Liman. Odličan komforan 4.0 stan od 104m2 na limanu 3 kod limanske pijace. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri spavaće sobe, odvojena kuhinja sa prirodnom svetlosti i ventilacijom, velika odvojena trpezarija koja po potrebi može biti i peta soba ili radni prostor ako se pojavi potreba. Blizina Limanskog parka, Dunava i štanda, Fakulteta i osnovne skole,središta velikih kompanija,Promenade i Mercatora... su samo neke prednosti ove najtraženije lokacije u gradu idealne za porodični život skrojene po humanim merilima prošlih vremena kad su deca imala slobodna dvorišta za igru, sa krajem gde se moze prošetati, otići do Dunava i Štranda za 5 minuta. Gde zgrade imaju velike slobodne parkinge ispred i zatvorena dvorišta za decu iza njih. Otud ne čudi da skoro svaki limanac nakon prodaje kupuje drugi stan na limanu u skladu sa potrebama. Stan je na poslednjem spratu i pored svoje dve terase ima i deo velike krovne koja je stvorena kao za uživanje, sunčanje dečje rođendane, dečji bazen bazen...prepustite mašti na volju.

Kontakt

Milan 0638288377(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

269,640 €

• Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

266,800 €

Novi Sad,Telep,četvorosoban dupleks stan u Somborskoj ul.zgrada stara par godina ,odličan investitor ,dodatno opreman…

  • Soba: 4.0
  • 2,838 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Centar

267,800 €

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA…

  • Soba: 3.0
  • 2,880 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Centar

255,000 €

Novi Sad, JODNA BANJA, retko u ponudi, SALONSKI STAN od 117m2. Stan ima dva ulaza iz same zgrade i dodatno i ulaz pre…

  • Soba: 4.0
  • 2,179 €/m2
  • 117 m2