Novi Sad - Centar

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do pla

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,219 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058575
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 3218.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/3

Novi Sad,Centar, jedna od najlepših ulica , starinski šmek grada, dobar trosoban stan,komplet renoviran od poda do plafona i bez ikakvih ulaganja. uknjižen stan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 1

265,500 €

PROSTRAN TROSOBAN STAN NA LIMANU I – ODLIČNA LOKACIJA I FUNKCIONALAN RASPORED…

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

252,940 €

Odličan nov četvorosoban u urbanoj vili na ekskluzivnoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 2,663 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Kej

250,000 €

Prodaja trosobnog stana, Kej, 71m2 ID#11616…

  • Soba: 3.0
  • 3,521 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

251,550 €

Novi Sad,Centar,četvorosoban dupleks stan,tri terase,predivan pogled,u dvorištu zgrade parking mesta za stanare.Stan b…

  • Soba: 4.0
  • 1,700 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Telep

265,280 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan površine 101m2 sa dva parking mesta i dvorištem …

  • Soba: 4.0
  • 2,763 €/m2
  • 96 m2