Novi Sad - Adice

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,391 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058653
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2391.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/2

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. 

U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad dnevne sobe i kuhinje(radni kutak, spavaci deo...), od dve terase, jedna je produzena da se moze lepo boraviti na njoj. Grejanje je na toplotne pumpe, placa se samo tokom grejanja i to jako malo.

U neposrednoj blizini novog obdaništa,autobuskog stajališta,prodavnica,marketa,biciklističkih i setačkih staza na Dunavu. Info telefon 0641126239 Miodrag

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Sremska Kamenica Institut

159,300 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 72 m2 na spratu sa Gratis ograđenim dvorištem 30 m2 i Pogledom--065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

159,900 €

Novogradnja – Telep, dvosoban stan 53m² Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na Telepu. Stan površine 53m² odlikuje funkcionalan raspo…

  • Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

155,100 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,315 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,980 €

Prodajemo trosoban renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja ID#11628…

  • Soba: 3.0
  • 2,672 €/m2
  • 64 m2