Novi Sad - Telep

Noviji stan bez ulaganja u prizemlju novije zgrade. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji se od dnevnog boravka sa k

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,811 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

67,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058708
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 67,000 €
  • Cena po m2 : 1810.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 0/3

Noviji stan bez ulaganja u prizemlju novije zgrade. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom kupatila i spavaće sobe vrlo korektnih dimenzija u koju staje i bračni ležaj. Stan sa još jednim stanom u prizemlju koristi i svoj deo dvorišta.

Kontakt Milan 0638288377

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

61,500 €

Na prodaju je funkcionalna garsonjera od 16 m² koja se nalazi na prvom spratu stambene zgrade bez lifta, na izuzetno praktičnoj lokaciji u blizini …

  • Soba: 0.5
  • 3,844 €/m2
  • 16 m2

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2

72,000 €

Zlatibor-ekstra lux Apartman 31 m2…

  • Soba: 0.5
  • 2,323 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

71,070 €

Adice-Telep, Novi Sad - jedinstvena garsonjera sa parking mestom …

  • Soba: 0.5
  • 2,632 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Futog

62,100 €

Futog-Lep Dvosoban stan 35 m2 u Prizemlju- Izgradnja--065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,774 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Salajka

70,000 €

NOVI SAD.SALAJKA.JEDNOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 28 m2