Novi Sad - Telep

Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaju se dva odlična 4.0 stana u urbanoj vili. Zgrada sa malim brojem veli

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,436 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

258,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058709
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 258,200 €
  • Cena po m2 : 2435.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaju se dva odlična 4.0 stana u urbanoj vili. Zgrada sa malim brojem velikih stanova. Obezbeđen parking za svaki stan, samostalan sistem ekonomično grejanja na gas, vrhunski estetski izgled i kvalitet gradnje. Apsolutno najkvalitetniji tip porodičnog života u stanu. Jedan stan je već useljiv, dok je drugi pred useljenjem.

Za posetu stanova, kada ćete i dobiti pravi uvid u kvalitet stanova i dodatne informacije pozovite.
Cena za ovakav kvalitet gradnje izuzetno korektna 2150 +PDV plus agencijska provizija 3%
258.200eur
Kontakt telefon 0638288377 Milan
Bomil nekretnine Reg br251

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

253,050 €

Prodaja stana – Centar, Novi Sad | 3 spavaće sobe + garaža, lift direktno do stana Prodaje se izuzetan četvorosoban stan u strogom centru Novog S…

  • Soba: 4.0
  • 2,781 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

255,650 €

Centar-Odličan Trosoban stan 73 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,502 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

259,045 €

Novi Sad-Podbara, Marka Miljanova, 95.00m2 ID#3081…

  • Soba: 4.0
  • 2,727 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Grbavica

256,250 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 3.0
  • 3,559 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 114 m2 sa Velikom Terasom 181 m2-povrat PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2