Novi Sad - Telep

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,509 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

218,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058715
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 218,300 €
  • Cena po m2 : 2509.20 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa dva ulaza u kojima su 3 porodična stana po principu jedan sprat/jedan stan. Najlepša varijanta za miran porodični život. Zgrada je u mirnom delu, nadomak osnovne škole, na trasi autobuske linije 12 kojom se za par minuta stiže do Limana ili ostalog dela grada i centra. Za svaki 4.0 stan obezbeđeno je do 2 parking mesta(7000eura je mesto).

87.79m2 213. 800eur
89.12m2 217.000eur
75.99m2 185.100eur
78.54m2 191.300eur
Kontakt Milan 0638288377
Bomil nekretnine(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

219,440 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 81m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,709 €/m2
  • 81 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

222,000 €

Na uzdignutoj i izuzetno mirnoj lokaciji iznad Preradovićeve ulice, u savremenoj urbanoj vili sa svega četiri stambene jedinice, nalazi se ovaj novi…

  • Soba: 4.0
  • 2,265 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Liman 2

216,300 €

Troiposoban, renoviran stan s pogledom na grad. Liman II ID#3394…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

• Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Centar

214,240 €

Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu – u mirnoj ulici starog jezgra, gde se retko pojavljuju stanovi …

  • Soba: 2.0
  • 3,151 €/m2
  • 68 m2