Novi Sad - Telep

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,438 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

217,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058716
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 217,000 €
  • Cena po m2 : 2438.20 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa dva ulaza u kojima su 3 porodična stana po principu jedan sprat/jedan stan. Najlepša varijanta za miran porodični život. Zgrada je u mirnom delu, nadomak osnovne škole, na trasi autobuske linije 12 kojom se za par minuta stiže do Limana ili ostalog dela grada i centra. Za svaki 4.0 stan obezbeđeno je do 2 parking mesta(7000eura je mesto).

87.79m2 213. 800eur
89.12m2 217.000eur
75.99m2 185.100eur
78.54m2 191.300eur
Kontakt Milan 0638288377
Bomil nekretnine(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

219,900 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 4.0
  • 2,471 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,600 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,544 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

217,250 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

215,000 €

Novi Sad, Avenija Garden, Lux namešten trosoban stan sa garažom…

  • Soba: 3.0
  • 3,583 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

217,000 €

Novi Sad, najuži centar grada , prodaje se noviji ali dodatno renoviran stan, lux, svetao trosoban stan odličnog raspo…

  • Soba: 3.0
  • 3,191 €/m2
  • 68 m2