Novi Sad - Telep

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,468 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

185,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058717
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 185,100 €
  • Cena po m2 : 2468.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/2

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa dva ulaza u kojima su 3 porodična stana po principu jedan sprat/jedan stan. Najlepša varijanta za miran porodični život. Zgrada je u mirnom delu, nadomak osnovne škole, na trasi autobuske linije 12 kojom se za par minuta stiže do Limana ili ostalog dela grada i centra. Za svaki 4.0 stan obezbeđeno je do 2 parking mesta(7000eura je mesto).

87.79m2 213. 800eur
89.12m2 217.000eur
75.99m2 185.100eur
78.54m2 191.300eur
Kontakt Milan 0638288377
Bomil nekretnine(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u ni

180,250 €

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P…

  • Soba: 4.0
  • 2,469 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

Novi Sad -Nova DetelinaraFenomenalan porodicni duplex u delu grada gde je sve na dohvat  ruke.Stan je paz…

  • Soba: 3.0
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. St…

  • Soba: 2.0
  • 3,273 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

179,000 €

Novi Sad, Sajam - Komforan, delimično namešten stan - mirna lokacija + PARKING U CENI! …

  • Soba: 2.5
  • 2,672 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2