Novi Sad - Telep

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,453 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

191,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058718
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 191,300 €
  • Cena po m2 : 2452.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/2

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa dva ulaza u kojima su po 3 porodična stana po principu jedan sprat/jedan stan. Najlepša varijanta za miran porodični život. Zgrada je u mirnom delu, nadomak osnovne škole, na trasi autobuske linije 12 kojom se za par minuta stiže do Limana ili ostalog dela grada i centra. Za svaki 4.0 stan obezbeđeno je do 2 parking mesta (7000eura je mesto). Svaki stan ima svoj nezavisni podni sistem grejanja sa sopstvenm gasnim kotlom gde sami možete podešavati intezitet grejanja, odnosno ga isključiti ukoliko niste u stanu - najbolja i najekonomičnija varijanta trenutno.

Zgrada je trenutno u završnim radovima i zadovoljava uslove za stambeni kredit.

87.79m2 213. 800eur  PRODATO
89.12m2 217.000eur   PRODATO
75.99m2 185.100eur   PRODATO
78.54m2 191.300eur   AKTUELNA PRODAJA !

Kontakt Milan 0638288377
Bomil nekretnine(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

195,700 €

Novi Sad,Cara Dušana.Prodaja dvorišno orjentisanog trosobnog,uknjiženog stana u ulici Aranj Janoša (Adamovićevo nas…

  • Soba: 3.0
  • 2,249 €/m2
  • 87 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,850 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stamben…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Centar

190,500 €

Na prodaju prelep, moderno namešten dvosoban stan u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini Futoškae pijace. Ova nekretnina predstavlja ideal…

  • Soba: 1.5
  • 3,888 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

198,300 €

Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

190,000 €

Grbavica – Moderan trosoban stan sa prostranom terasom od 20m²! ID#10794…

  • Soba: 2.5
  • 3,167 €/m2
  • 60 m2