Novi Sad - Grbavica

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,933 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

305,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058732
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 305,000 €
  • Cena po m2 : 2932.69 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/0

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetvorosoban stan od 104m2. Stan je dvostrano orjentisan, odličnog rasporeda degazmanom odvoj spavaci deo od dnevnog boravka i kuhinje. U cenu stana od 305,000 eura ulazi kompletan namestaj i garaza u dvorištu zgrade. Stan je u dugorocnom najmu te moze biti i vrlo unosna investicija . 

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

300,000 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PARKING MESTO U CENI, KOMPLETNO NAMEŠTEN LUX STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg.…

  • Soba: 4.0
  • 3,125 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

295,610 €

ČETVOROSOBAN STAN - BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#9503…

  • Soba: 4.0
  • 2,365 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Socijalno

299,850 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,332 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2