Novi Sad - Detelinara

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

120,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058812
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 120,500 €
  • Cena po m2 : 2677.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Novi Sad-Nova Detelinara,prodaje se stan u odlicnom stanju.Parking u dvoristu zgrde.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

125,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 46 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

128,750 €

PRODAJA: Jednoiposoban 50m2, Sremska Kamenica ID#5842…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

127,150 €

* Novogradnja Telep - sa PDV-OM *…

  • Soba: 1.5
  • 2,705 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

124,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

123,000 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,733 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,800 €

• Soba: 1.5
  • 2,684 €/m2
  • 45 m2