Novi Sad - Centar

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,717 €/m2
  • Površina: 23 m2
PRODAJA

85,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058827
  • Površina : 23 m2
  • Cena : 85,500 €
  • Cena po m2 : 3717.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/2

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan se nalazi na prvom spratu i u osnovi ima 23 kvadrata,medjutim, visina plafona koja je preko 4 metra,dala je mogucnost da se naprave dve galerije.Jedna ,veca koja je prakticno spavaca soba,ima visinu od 2 metra i druga,manja koja bi bila idealna za radni deo,ima malo manju visinu koja je 1,70m.Vrlo interesantna nekretnina koja pruza mogucnost uz vasu kreativnost da od 23 kvadrata napravite funkcionalan stan koji je zbog svoje lokacije,garantovana zarada preko platformi za izdavanje.

(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

94,480 €

Telep, 33m2. Jednoiposoban stan. Povrat PDV-a. …

  • Soba: 1.5
  • 2,863 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Sajmište

90,500 €

HITNO! Garsonjera 30 m² – Bulevar oslobođenja, odlična za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,017 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2