-

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.P

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,469 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

180,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058851
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 180,250 €
  • Cena po m2 : 2469.18 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 0/2

Novi Sad,Mišeluk,tipske kuće u nizu,naselje Solarna dolina, pravi porodični stan  sa svojim dvorištem od 33m2.Po strukturi je četvorosoban i podeljen u dve etaže , nalazi se u  novizgrađenom kompleksu u mirnom delu grada. Izvanredno funkcionalan i bez ulaganja.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Salajka

180,200 €

Na prodaju su dva dvorišna stana na odličnoj lokaciji na Salajci koji se prodaju isključivo zajedno i predstavljaju izuzetnu priliku kako za život…

  • Soba: 4.5
  • 2,071 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

180,200 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,120 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

187,250 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,926 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Socijalno

185,400 €

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom c…

  • Soba: 3.0
  • 3,039 €/m2
  • 61 m2