Novi Sad - Železnička stanica

Novi Sad, okolina Železničke Stanice, na lepom urabanom mestu okruženo zelenilom humanom za život prodaje se komfora

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

166,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058864
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 166,450 €
  • Cena po m2 : 1648.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Novi Sad, okolina Železničke Stanice, na lepom urabanom mestu okruženo zelenilom humanom za život prodaje se komforan  porodičan četvorosoban stan od 101m2 . Stan je u korektnom stanju bez potrebe za dodatnim ulaganjem i prodaje se po odličnoj ceni / manje od 1650e/m2 (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

171,860 €

Prodajemo Trosoban stan u Novom Sadu.Odličan stan na super lokaciji! ID#7519…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

158,560 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,734 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

158,600 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 2.5
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

163,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,642 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Banatić

158,620 €

Prodaja dvoiposobnog stana 55m² sa terasom i garažom – Sajam, Novi Sad…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 55 m2